Bydlení na Jadranu, které snoubí moderní architekturu s historií.

Jedinečných 54 bytů, 18 penthousů a 18 ateliérů v Projektu Heritage Split nabízí variabilní řešení, která uspokojí různé potřeby a přání. Ať už hledáte útulný víkendový byt, menší studio, velkorysý penthouse, intimitu vlastní zahrady nebo působivé výhledy na hory nebo jiskřivou mořskou hladinu.

Sádrové omítky

Hladký a rovnoměrný povrch stěn připraveny k malování nebo další dekorativní úpravě, dle vašich preferencí.

Centrální tepelné čerpadla

Systém centrálních tepelných čerpadel pro bytové domy nabízí účinné a nákladově efektivní řešení vytápění a chlazení, které umožňuje obyvatelům užívat si stálý vnitřní komfort po celý rok a zároveň výrazně snižuje spotřebu energie a účty za energie než v případě separátních tepelných systémů pro jednotlivé byty. Tento centralizovaný přístup také zjednodušuje údržbu a správu a podporuje udržitelnost, zmenšuje uhlíkovou stopu a zároveň zajišťuje pohodlnější bydlení pro všechny obyvatele domu.

Podlahové vytápění

Maximální tepelný komfort bez starostí a nízké provozní náklady.

Klimatizace

Klimatizace je klíčovým prvkem pro zajištění příjemného pobytu i během horkého letního období. Moderní, kvalitní klimatizační systémy dále nabízejí pokročilé funkce, jako je energetická úspornost, čistění vzduchu, nebo inteligentní řízení, aby se zajišťovala optimální spotřeba energie. 

Šetrné i úsporné bydlení

Pohledový beton

Venkovní zastínění 

Poskytuje účinnou ochranu před slunečním zářením a nepříznivými povětrnostními podmínkami, ale také nám umožňují přizpůsobit si množství světla a soukromí dle našich potřeb. Široký výběr materiálů umožňují vytvořit funkční a vkusně zastínění.

Unikátní architektura

Nadčasový design

Kvalitní standardy

Terasy

Výhledy, které vás neomrzí a můžete ho zažívat každý den. Představte si, že popíjíte sklenku vína, užíváte si úžasný západ slunce nad jiskřivou hladinou moře z terasy vašeho prázdninového bytu.

Výtah

Zahrady a privátní relaxační zóny

Kryté garáže a sklepy

Centrální security a kamerový systém

Architekti

Idea nalezení uvolněné prázdninové atmosféry je základem návrhu Heritage od Qarta. Plně funkční soubor této velikosti je v širším okolí hlavního města Split zcela ojedinělý, místo se nově stává skutečným středem komunitního života předměstské části při plné integraci moderních architektonických vlivů v evropském měřítku.

Developer

H2O Group těží nejen ze svých dlouholetých zkušeností na poli investiční výstavby a poradenství, ale především ze svého přístupu k investorovi. Základní ambicí společnosti je neustále překonávat jeho očekávání. Dále jsme sféru našeho podnikání rozšířili o developerskou činnost, převážně v oblasti rezidenčního bydlení.

Váš druhý domov, kde zapomenete na problémy všedních dnů.